Англійська мова

 

TED – некомерційний проект із США, відомий своїми конференціями. Місія проекту – висвітлення унікальних ідей, які варто розповсюджувати («ideas worth spreading»).

Теми лекцій різні: наука, технології, мистецтво, дизайн, політика, культура, бізнес, глобальні проблеми та багато іншого. Учасниками конференцій регулярно стають відомі підприємці, громадські діячі, вчені й артисти.

Окрім корисної і надихаючої інформації ресурс стане в нагоді тим, хто вивчає англійську мову. Практично до кожної лекції є субтитри англійською чи російською мовою.

Міжнародний екзаменаційний Центр IELTS Students International - це найбільший на пострадянському просторі центр з прийому іспиту IELTS. Центр проводить іспит IELTS в Україні з 2009 року, а в 2011 році в Києві відкрився самостійний Міжнародний Центр IELTS Students International. Центр IELTS створений на базі Центру навчання за кордоном Students International - лідера Східної Європи на ринку міжнародних освітніх послуг. Так протягом останніх 5 років років Центр навчання за кордоном Students International був п'ять разів поспіль названий Переможцем у номінації «Освітнє агентство Східної Європи - 2009, 2010, 2011, 2012, 2013» за версією журналу Study Travel Magazine (London, UK). На сьогоднішній день центр навчання за кордоном Students International єдиний з усіх агентств пострадянського простору внесений до Зали Слави кращих освітніх установ і агентств світу.

LinguaLeo – це цікавий і ефективний спосіб вивчити Англійську мову. Вже більше 12 мільйонів осіб з нами - приєднуйся і ти!

Захоплюючий- LinguaLeo робить вивчення мови цікавим.
Індивідуальний- LinguaLeo підлаштовується під твої знання, цілі та інтереси.
Ефективний- Разом з LinguaLeo ти наочно бачиш прогрес навчання.

 

                                                                                                                                                                 

 

 

 

close