Комп'ютерні науки

Code Club World    Національна волонтерська мережа клубів кодування для дітей 9-11 років

   Code - кожен учень у кожній школі повинен мати можливість вивчати інформатику

 

 

Codecademy – популярний безкоштовний сайт для вивчення програмування з інтерактивною складовою.

На сьогодні ресурс пропонує для вивчення 6 мов програмування та розмітки: Python, PHP, jQuery, JavaScript, Ruby и HTML/CSS. Сайт не має російськомовної версії, тому він стане ще й добрим ресурсом для практикування англійської.

Code School – ще один ресурс для безкоштовної самоосвіти програмування. Навчайся, діючи – ось гасло цього сайту. Теорія Ruby, JavaScript, HTML/CSS та iOS пліч о пліч іде з практикою. Виконуючи вправи, ви відразу побачите який матиме вигляд той чи інший код на екрані. Особливість ресурсу – курси-продовження, в яких автори пропонують користувачам програмувати те, що їм цікаво. Наприклад, гру про зомбі.

Udacity створений на базі Стенфордського університету, а це означає, що у вас є можливість абсолютно безкоштовно прослухати університетські курси дистанційно.Цей ресурс підійде для тих, кого мотивує колективне навчання і контроль із боку викладача. Хоч і віддалений, та все одно вчитель допоможе задати певний темп навчання і не дозволить вам розслабитися. 

 

Treehouse – освітній проект, база якого нараховує більш, ніж 1000 відеоуроків з програмування, веб-дизайну, розробці мобільних додатків, технологічного підприємництва та багато чого іншого. Вебінари постійно оновлюються, тому тут ви не натрапите на морально застарілі матеріали. Радимо вам підписатися на канал Treehouse на YouTube, оскільки сам ресурс є платним.

 

Ви знаєте про всі можливості Excel? Excel Easy – це онлайн-підручник для тих, хто хоче використовувати функціонал Excel на всі 100%. На сайті надана не тільки теорія, а й близько 300 задач і прикладів практичного використання цієї популярної програми. Ресурс підійде як новачкам, так і бувалим, адже на ньому можна вивчити і основи, і різні складні функції такі, як аналіз даних і VBA. Освоїти Excel з Excel Easy просто!

 

THE WORLD'S LARGEST WEB DEVELOPER SITE За допомогою on-line уроків і прикладів сайт дає можливість отримати фундаментальні знання з основних web-технологій і отримати сертифікати за ними.

 

Наша мета - перетворити будь-кого з новачка в професіонала веб-розробки.Ми з самого початку вчимо працювати з живим кодом, вирішуючи завдання, наближені до реальних. Ми даємо можливість отримати не тільки знання, а й уміння. У процесі навчання ми зіштовхуємо учня з випробуваннями, принцип яких - «зверстати, як показано у зразку». Саме за таким принципом працюють більшість верстальників.

 

У CodinGame, ми вважаємо, що кожен повинен мати можливість відкрити для себе задоволення програмування. Ми програмісти і ми знаємо, що код являє собою потужний інструмент для інновацій і створення. Ми створили платформу, яка об'єднує програмування та відеоігри.

 

Навчання має бути веселим. Розвивайте свій профіль, відкривайте нові рівні, заробляйте бали і досягнення, киньте виклик самому собі, конкуруйте з іншими учнями по всьому світу.

 

JavaRush- це онлайн квест для вивчення програмування на Java. Він ідеально підійде тим, хто ніколи раніше не програмував і хто навіть не має уявлення про те що це. Для початку навчання потрібно перейти на наш сайт, вибрати зручний спосіб авторизації і почати практикуватися. Спробуйте- це дійсно цікаво.

 

 

 

 

 

close